Aktualności

W końcu zwycięstwo !

• autor: cukier10, 2012-10-13 16:42

W rozwinięciu relacja ; )

W dzisiejsze wczesne popołudnie piłkarze Concordii Piotrków rozgrywali kolejny mecz ligowy. Tym razem do Piotrkowa zawitał zespół  Sorento Skierniewice. W zeszłym sezonie Piotrkowianie wygrali 4:0.Dziś już nie było tak łatwo jak wtedy. Od początku spotkania gra toczona była w środkowej części boiska, dużo strat z jednej i drugiej strony. Pierwszy strzał na bramkę padł dopiero w 20 minucie  ale iderzenie  Dawid Stańdo nie sprawiło problemów vramkarzowi ze Skierniewic. Kolejna składna akcja była kwadrans później, Concordia rozgrywała atak pozycyjny i gdy doszli już pod pole karne rywala na strzał zdecydował się  Mariano Anikson, który uderzył w prawe okieno bramki i strzelił gola. Do końca pierwszej połowy już nic  ciekawego się nie wydarzyło i Concordia poszła do szatni z jedno bramowym prowadzeniem w tym meczu. Po 15 minutowej przerwie, drugą połowę lepiej zaczęli goście, od początku grali daleko od swojej bramki i bardzo chcieli wyrównać. Ale to im się nie udawało i w 65 minucie spotkania drugą bramkę dla gospodarzy zdobył Victor Da Silva. Goście do końca spotkania walczyli od zdobycie choćby punktu w Piotrkowie ale pomimo wielu sytuacji podbramkowych nie strzelili bramki. I takim oto sposobem Concordia Piotrków  zwycięża pierwszy raz w tym sezonie na własnym boisku.

Skład: Domżał - Dąbrowski, Kukułka, Zelcer, Zlatanicanin - Anikson, Oshikoja, Lekan, Da Silva, Stolarski - Stańdo

Na zmiany weszli : Perrea, Kowalczyk, Woźniak.

Zdjęcia z meczu pod adresami poniżej ; )