Aktualności

Passa remisów trwa

• autor: cukier10, 2012-09-25 14:20

W rozwinięciu relacja z dzisiejszego meczu przeciwko Warcie Działoszyn.

W dzisiejsze ciepłe popołudnie piłkarze Concordii Piotrków rozgrywali swój dziesiąty ligowy mecz w tym sezonie. Na stadion przy ulicy Żwirki  tym razem przyjechała Warta Działoszyn. Mecz rozpoczął się dla Piotrkowian wyśmienicie  w  zamieszaniu pod bramką  gości  najlepiej zachował się Victor Da Silva, który czubkiem buta dotknął piłkę, a ona wpadła do siatki. Niestety gospodarze długo nie cieszyli się z prowadzenia. Minęły niespełna 2 minuty, a sędzia podyktował rzut karny  dla Warty, zawodnik przyjezdnych pewnie wykorzystał jedenastkę i był remis. Przez dłuższy okres czasu obie drużyny nie stwarzały sobie groźniejszych okazji do zdobycia gola. W 30 minucie sędzia gwizdnął rzut wolny z około 20 metrów, lecz piłka po strzale zawodnika gości  uderzyła w słupek. Piłkarze z Działoszyna  cały czas atakowali co zaowocowało w 45 minucie, kiedy bramkarz gości zagrał daleką piłkę do przodu i bramkę do szatni zdobyła Warta. Po przerwie gra niezbyt się ożywiła. Dopiero na 10 minut przed końcem meczu Concordia groźnie zaatakowała i to się opłaciło, ponieważ piękną bramką z dystansu popisał się Kamil Kowalczyk i tym oto sposobem było już 2:2. Końcówka meczu była to już wojna nerwów kibice nie wiedzieli jakimi krzykami dotrzeć do sędziów, którzy w tym spotkaniu  się nie popisali, ponieważ  pokazywali spalone tylko w stronę Concordii oraz gwizdali rzuty wolne, których ewidentnie nie było. I takim oto sposobem Piotrkowanie zremisowali drugi mecz z rzędu i są na 14 miejscu w tabeli.

Skład : Dąbrowski- Kukułka, Zelcer, Dąbrowski,  Zlatanicanin- Bąbol, Petricević, Oshikoja, Lekan, Da Silva- Stańdo

Na zmiany weszli : Wasiu, Icaro, Kowalczyk