Statystyki drużyny

Aktualności

Porażka w Moszczenicy

• autor: jacko277, 2012-06-06 20:27

Kiepska passa Concordii Piotrków Trybunalski trwa i wyjazdowym meczu w 32 kolejce przegrała w pobliskiej Moszczenicy z tamtejszym Włókniarzem 0:2 (0:0).

Skład Concordii:

Przybylski - Zelcer, Da Silva, Perreira, Bąbol (46' Adam Krawczyk) - Jędrzejczyk, Zaor (80' Mateusz Podsiadłowski), Kowalczyk, Sońta - Patryk Wszelaki (75' Mateusz Dąbrowski), Wasiu Elemuren.

Relacja z meczu w rozwinięciu.

Skrócona galeria z meczu -> tutaj <-. Więcej zdjęć można zobaczyć -> tutaj <-.

6 czerwca 2012 osłabiona Concordia z konieczności musiała rozgrywać spotkanie w nieco eksperymentalnym ustawieniu. Na boisku pojawili się również młodzi piotrkowscy zawodnicy, którzy jeszcze kilka miesięcy temu toczyli pojedynki w ramach rozgrywek juniora starszego.

W środku pomocy zagrali Mariusz Zaor oraz tu ciekawostka Kamil Kowalczyk, który bardzo często zabierał się za rozgrywanie akcji ofensywnych.

Pierwsza połowa nie należała do najciekawszych, a najgroźniejszą sytuację mieli gospodarze w końcówce kiedy to w pojedynku sam na sam Konrad Przybylski uratował nas przed utratą bramki.

Druga połowa to zdecydowanie ciekawsze widowisko, niestety lepszą skutecznością wykazali się gospodarze.

Pierwszą bramkę w 60 minucie zdobył Zbigniew Kowalczyk po bardzo szybkiej akcji prawą stroną nie miał problemów by pokonać Przybylskiego z najbliższej odległości.

Podrażniona Concordia nie miała wyjścia i musiała zaatakować większą ilością piłkarzy jeśli derby miały zakończyć się na ich korzyść. Niestety raz po raz nadziewaliśmy się na kontry a najgroźniejsze akcje były konstruowane prawą flanką.

W 75 minucie na boisku pojawia się Mateusz Dąbrowski tyle, że tym razem nie przywdziewa on bluzy bramkarskiej ... a trykot napastnika.

Już w doliczonym czasie gry kropkę nad i stawia ponownie Zbigniew Kowalczyk i po dobrym emocjonującym spotkaniu Włókniarz niestety wygrywa z Concordią 2:0.

Dzięki zwycięstwu nad lokalnym rywalem Włókniarz prześcignął Concordię w tabeli.