Statystyki drużyny

Aktualności

Concordia walczyła ale przegrała

• autor: jacko277, 2012-06-02 19:32

Concordia Piotrków Trybunalski w 31 kolejce IV ligi gr. łódzkiej niestety mimo bardzo ambitnej postawy musiała uznać wyższość gościom z Kwiatkowic i ostatecznie przegrała 1:2 (0:0). Honorową bramkę dla naszego zespołu zdobył Daniel Da Silva z rzutu karnego.

Skład Concordii:

Dąbrowski - Stolarski, Da Silva, Woźniak, Lekan - Jędrzejczyk('80 Wszelaki, 85' Podsiadłowski), Wasiu, Bąbol (46' Zaor), Bezerra, Zelcer ('46 Sońta) - Kowalczyk

W rozszerzeniu relacja z meczu.

Spotkanie zaczęło się od ataków piłkarzy z Piotrkowa. Już w 3 minucie powinno być 1:0 dla naszych ale świetną sytuację sam na sam po podaniu Adama Zelcera zmarnował Kamil Kowalczyk. Dość szybko na boisku zaczął reagować również sędzia. W niegroźnej wydawać by się mogło sytuacji ukarał żółtą kartką Janusza Stolarskiego.

W 11 minucie do głosu doszli goście ale piękną paradą popisał się Mateusz Dąbrowski i wybił na rzut rożny strzał zza pola karnego.

W 14 minucie kolejna żółta kartka – tym razem w notesie sędziego znalazł się Kamil Kowalczyk za próbę wymuszenia jedenastki.

W 21 minucie Concordia powinna objąć prowadzenie ale kolejną setkę zmarnował Kowalczyk, omijając bramkarza i ostatecznie nie oddając strzału. Pięknym podaniem akcję zapoczątkował bardzo aktywny tego dnia Artur Jędrzejczyk.

W 23 minucie kolejny zawodnik z Piotrkowa zostaje ukarany żółtą kartką – debiutant Jakub Bąbol. 2 minuty później okazało się, że również piłkarze gości mogą być ukarani żółtą kartką.

W 37 minucie kolejne mocne uderzenie broni Dąbrowski, strzegący bramki Concordii po kilku meczach przerwy.

5 minut później szybka akcja Wasiu Elemurena zakończyła się niecelnym dośrodkowaniem. W odpowiedzi Mateusz Dąbrowski broni uderzenie z rzutu wolnego.

W przerwie trener Majak zdecydował się na dwie zmiany. Jakuba Bąbola zmienił Mariusz Zaor, a Adama Zelcera zastąpił Damian Sońta.

Niestety na drugą połowę nasi piłkarze wyszli dziwnie nieskoncentrowani. Już rozpoczęcie drugiej części gry mogło zakończyć się bramką ale strzał z połowy jakimś cudem na linii bramkowej zatrzymał bramkarz Concordii.

Chwilę później było już jednak 1:0 dla LKS-u Kwiatkowice. Niezdecydowanie w szeregach obronnych Krzyżoków wykorzystuje Robert Oborowski strzałem w długi róg pokonuje Dąbrowskiego.

W 53 minucie strzela Zaor a dobitka Kowalczyka jest już niecelna.

Trzeba przyznać, że Piotrkowscy piłkarze ambitnie dążyli do odrobienie straty ale zagęszczona obrona Kwiatkowc skutecznie im to uniemożliwiała, skupiając się na grze z kontry.

W 61 minucie na strzał z ponad 30 metrów zdecydował się Mariusz Zaor ale bramkarz gości nie miał żadnych problemów z wyłapaniem piłki.

65 minuta ponownie Robert Oborowski tym razem pięknym uderzeniem zza pola karnego wpisuje się na listę strzelców.

Podrażniona Concordia wspomagana dopingiem nielicznie zgromadzonej publiczności (ok. 60 osób) próbuje chociaż w honorowy sposób zakończyć to spotkanie, jednak 2 minuty później to Kwiatkowice miały szansę ale Dąbrowski wybija piłkę na rzut rożny.

W 72 minucie sędzia dyktuje rzut karny który na kontaktową bramkę zamienia Daniel Da Silva. Chwilę po stracie bramki Piotrkowski Brazylijczyk przepycha się z bramkarzem aby odnieść piłkę na środek boiska, a całą sytuację ratuje sędzia tym razem nie karając żadnego z piłkarzy biorącego udział w zamieszaniu.

Do końca gry wynik już nie uległ zmianie i Kwiatkowice mogły odtańczyć taniec radości.

Szkoda straconych 3 punktów, gdyż tego dnia goście byli do pokonania.

Kolejne spotkanie już w środę w niedalekiej Moszczenicy z tamtejszym Włókniarzem.