Statystyki drużyny

Aktualności

Przegrana w końcówce

• autor: jacko277, 2012-04-06 18:56

06.04.2012 o godz. 16:00 rozpoczęło się kolejne spotkanie z udziałem piotrkowskiej Concordii. Tym razem piłkarze z Piotrkowa gościli w Łodzi na obiektach tamtejszego SMS-u. Niestety nie udało się im przywieźć nawet 1 punktu w starciu z uczniami Szkoły im. Kazimierza Górskiego.

Bramkę straciliśmy po rzucie rożnym w 85 minucie. Zwycięstwo Łodzian było jak najbardziej zasłużone.

Relacja w dalszej części.

Zdjęcia z meczu można zobaczyć -> tutaj <-

Spotkanie rozpoczęło się dla Concordii podobnie jak poprzednie mecze. Po raz kolejny obrona gości miała problemy z koncentracją na początku spotkania. Jednak tym razem łódzki napastnik nie wykorzystał "setki". W 20 minucie to Concordia mogła prowadzić ale strzał Adama Zelcera został zablokowany w ostatniej chwili. Do końca pierwszej połowy wynik nie uległ zmianie - optyczną przewagę miała Concordia ale tak naprawdę poza posiadaniem piłki nic z tego nie wynikało.
Drugą połowę lepiej zaczęli goście i mogli objąć prowadzenie ale Mariusz Zaor zmarnował wymarzoną sytuację. Od tego momentu inicjatywę objęli uczniowie z SMS-u i raz po raz groźnie atakowali i albo na przeszkodzie stawał Mateusz Dąbrowski albo to przez ich kiepsko nastawione celowniki nie prowadzili. Aż do 85 minuty utrzymywał się wynik bezbramkowy - wtedy dośrodkowanie z rzutu rożnego na bramkę strzałem głową zamienił Sebastian Zieleniecki. Concordia próbowała jeszcze odrobić straty ale z ich chaotycznych ataków nic nie wynikało (jak zresztą przez całe spotkanie) i 3 punkty zasłużenie pozostały w Łodzi.