Statystyki drużyny

Aktualności

Porażka z wiceliderem

• autor: cukier10, 2012-03-31 17:45

W dzisiejsze zimne popołudnie piłkarze Concordii rozegrali kolejne spotkanie rundy wiosennej. Niestety tym razem Piotrkowianie musieli zejść z boiska na tarczy. Wks Wieluń wygrał z Concordią 2-3 i przybliżył się do awansu do 3 ligi. Strzelcy bramek dla Concordii: Wasiu, Zaor.

Skromną galerię można zobaczyć -> tutaj <-.

Relacja z meczu w dalszej części artykułu.

Skład Concordii:

Dąbrowski - Kukułka, Stolarski, Da Silva, Lekan - Zelcer, Perreira, Caminha, Wasiu - Kowalczyk, Junior Pedro

Na zmiany weszli: Zaor, Bezerra.

Mecz od początku ułożył się po myśli zawodników z Wielunia. Już w 10 minucie strzelili oni pierwszą bramkę i przejęli inicjatywę. Na drugiego gola nie trzeba było długo czekać już w 18 minucie było 2-0 dla Wks-u, przy tej bramce gościom pomógł sędzia ponieważ, powinien on przerwać grę bo jeden z naszych zawodników leżał na murawie i zwijał się z bólu. Tak więc po błędzie arbitra jest już 2-0 dla przyjezdnych. Jednak Concordia nie poddawała się i atakowała, co opłaciło się  w  45 minucie tak zwaną bramkę do szatni strzelił  Elmanuerem Wasiu. Po przerwie znów wysoko zaczęli Wieluńscy piłkarze co opłaciło im się w 50 minucie kiedy zdobyli 3 bramkę, Concordia przegrywała już 3-1. Piotrkowianie nie odpuszczali i  strzelili kontaktową bramkę na 3-2 w 66 minucie , autorem bramki był Mariusz Zaor. Mimo, że Concordia atakowała to juz nie strzeliła bramki dającej jeden punkt i przegrała sobotnie zawody, przez co spadła na 8 miejsce w tabeli. Pozdrawiam ; )