Statystyki drużyny

Aktualności

Pogromiona Concordia w meczu sparingowym

• autor: jacko277, 2011-11-19 14:13

W pierwszym sparingu przed rundą wiosenną Concordia niestety przegrała na własnym boisku z Lechią Tomaszów Mazowiecki aż 0:5. W składzie zabrakło kilku podstawowych zawodników, m.in. Matheusa Caminhi, Daniela Szymczyka, Konrada Przybylskiego, Mariusza Zaora, Janusza Stolarskiego.

Skład Concordii:Mateusz Dąbrowski - Kamil Mazurkiewicz, Piotr Woźniak, Maciej Pater, Szymon Moliński - Leandro, Diego Bezerra,Damian Sońta,... - Artur Jędrzejczyk, Adam Zelcer

W 2 połowie zagrali jeszcze: Icaro Perreira, Wasiu Elemurem, Dariusz Kukułka.

Zdjęcia z meczu -> tutaj <-

Początek spotkania nie zapowiadał tak wysokiej porażki. O prowadzeniu Lechii w pierwszej połowie zadecydowały dwa prostopadłe podania. Mateusz Dąbrowski był bez szans. W 1 połowie Nasi piłkarze praktycznie nie zagrozili Tomaszowianom, którzy byli lepsi o co najmniej jedną klasę piłkarską lepsi.

W drugiej połowie trener Ireneusz Marchwiński dał szansę kilku zawodnikom, ale w tej połowie Concordia zagrała jeszcze słabiej i z bliskiej odległości rywale trafili jeszcze 3 razy.

Widać że w tym składzie drużyna jeszcze nie jest zgrana i pewnie miałaby spore problemy z utrzymaniem nawet 4 ligi. Lechia Tomaszów, która również zaprezentowała rezerwy pokazała naprawdę solidny futbol i bardzo dobre techniczne podłoże.

W drużynie Concordii można wyróżnić młodego Adama Zelcera, nie odstawiał nogi. Dużo ambicji pokazał również Diego Bezerra ale to jedno z objawień rundy wiosennej. Mateusz Dąbrowski również kilkakrotnie uchronił Nasz zespół przed znacznie wyższymi rozmiarami porażki.