Statystyki drużyny

Aktualności

Pewne zwycięstwo na koniec....

• autor: cukier10, 2011-11-12 15:45

W sobotnie mroźne popołudnie piłkarze Concordii wygrali swój ostatni mecz w rundzie jesiennej, aż 4:0 (1:0) Strzelcami bramek byli: Kamil Mazurkiewicz, Icaro Perreira, Daniel Szymczyk oraz Diego Bezerra.

Meczu na pewno miło nie będą wspominać byli zawodnicy Concordii Rafał Różycki oraz Stefan Potocki, którzy tuż przed rozpoczęciem spotkania zostali uhonorowani pamiątkowymi książkami.

Skład Concordii:

Przybylski - Moliński, Pater, Woźniak, Kukułka (67' Stolarski) - Bezerra, Caminha, Szymczyk, Zelcer (30' Mazurkiewicz) - Zaor (80' Jędrzejczyk), Icaro Perreira (88' Sońta)

Żółte kartki: Zelcer, Szymczyk, Mazurkiewicz, Kukułka.

Zdjęcia z meczu -> tutaj <-

Po raz kolejny nie dopisali kibice i mecz w szczytowym momencie obserwowało ok. 80 kibiców. Bardzo martwi takie marne zainteresowanie meczami Concordii ale to temat na osobną debatę.

Pierwsze minuty nie były zbyt emocjonujące, sporo było walki zwłaszcza w środku pola. W 30 minucie byliśmy świadkami pierwszej wymuszonej zmiany, jak się chwilę później okazało miała ona decydujący wpływ na przebieg meczu. Na murawie pojawił się Kamil Mazurkiewicz, który większość ostatnich spotkań rozpoczynał na boisku, a zmienił poobijanego Adama Zelcera. Po minucie bardzo groźne zagranie Mazurkiewicza o mały włos nie zakończyło się wyrzuceniem go z boiska. Jednakże za zagranie zbyt wysoką nogą zobaczył tylko żółtą kartkę.

W 35 minucie rzut rożny dla piotrkowskiej drużyny wybijał Daniel Szymczyk. Do piłki najwyżej wyskoczył Kamil Mazurkiewicz i trafił do siatki doświadczonego Witolda Surlita.

W pierwszej połowie Mariusz Zaor mógł trafić do siatki skierniewiczan ale strzał z ponad 30 metrów trafił tylko w poprzeczkę.

Do przerwy więc Concordia prowadzi 1:0.

W 60 minucie kolejna bramka dla Concordii, po podaniu Zaora z najbliższej odległości głową do siatki trafił Icaro Perreira.

Na kwadrans przed końcem przypomniał o sobie świetnie bijący rzuty wolne Daniel Szymczyk i z około 30 metrów zaskoczył Surlita. Concordia prowadziła już 3:0.

Ale piłkarze z Piotrkowa nie zamierzali na tym poprzestać. Kolejna bardzo szybka akcja i dośrodkowanie z prawej strony. Do centry nie doskoczył Artur Jędrzejczyk ale akcje zamykał Diego Bezerra i z najbliższej odległości po raz czwarty pokonał Witolda Surlita.

To kolejne bardzo wysokie zwycięstwo naszych piłkarzy i gdyby nie wpadki na początku sezonu pewnie walczylibyśmy o powrót do 3 ligi.