Statystyki drużyny

Aktualności

Concordia pogromiła Włókniarza Pabianice

• autor: jacko277, 2011-11-05 17:23

Concordia Piotrków Trybunalski w zakończonym niedawno meczu pokonała wysoko w Pabianicach Włókniarza 4:0 (2:0). Gole dla Naszej ekipy zdobyli Diego Bezerra, Daniel Szymczyk, Mariusz Zaor oraz Artur Jędrzejczyk.

Skład Concordii:

Przybylski - Mazurkiewicz, Woźniak, Pater, Moliński - Perreira (75' Tomasz Kukułka), Szymczyk, Caminha, Bezerra (60' Jędrzejczyk) - Zaor (87' Curto), Zelcer (81' Elemurem).

Relacja z meczu w dalszej części artykułu.

Zdjęcia z meczu -> tutaj <-.

Mecz świetnie ułożył się dla Naszych piłkarzy. Już w 9 minucie na strzał z ponad 30 metrów zdecydował się Diego Bezerra. W wielu podobnych sytuacjach taki strzał nie stwarza problemu bramkarzom. Jednakże bramkarz Włókniarza popełnił błąd i prowadzenie Concordii stało się faktem.

W 35 minucie Concordia prowadziła już 2:0. Tym razem autorem trafienia był Daniel Szymczyk a gola zdobył oczywiście z rzutu wolnego. Tym razem płaski strzał w prawy róg dał piotrkowskiemu zespołowi podwyższenie wyniku. Pod koniec 1 połowy ten sam zawodnik za utrudnianie rozegrania piłki zobaczył żółty kartonik. Sam również był ofiarą wielu brzydkich fauli - dwa z nich zakończyły się ukaraniem faulujących żółtą kartką.

W 2 połowie trener Ireneusz Marchwiński zdecydował się na zmianę ustawienia. Miejscami na boisku zamienili się Adam Zelcer oraz Icaro Perreira. Trzeba przyznać, że nos trenera nie zawiódł i Brazylijczyk wniósł sporo ożywienia.

Jednakże gola zdobył po solowej akcji Mariusz Zaor. W 51 minucie było już 3:0.

Kto pomyślał, że na tym koniec srodze się pomylił. Concordia ciągle atakowała i mogła jeszcze kilkakrotnie pokonać bramkarza Włókniarza. Szczególne zagrożenie sprawiał Icaro Perreira.

W 80 minucie po rzucie rożnym do piłki dopadł Artur Jędrzejczyk. Huknął jak z armaty i piłka znalazła się w lewym okienku bramki Pabianiczan.

W końcówce jeszcze zółtą kartkę za próbę wymuszenia rzutu karnego zobaczył Wasiu Elemurem.

Było to kolejne bardzo dobre spotkanie w wykonaniu Naszych piłkarzy. Szkoda straty wielu punktów z mniej solidnymi rywalami, gdyż istniałaby realna szansa na powrót do 3 ligi, a tak plany te trzeba raczej na przyszły sezon. Drużyna jest coraz lepiej zgrana i należy mieć nadzieje, że skład ten utrzyma się przez wiele sezonów.