Statystyki drużyny

Aktualności

Moszczenica bez szans...Powrót młyna

• autor: cukier10, 2011-10-29 16:30

Dziś zawodnicy Concordii Piotrków pokonali na własnym boisku drużynę Włókniarza Moszczenica 3-0. Bramki dla naszego zespołu strzelili :Maciej Pater, Janusz Stolarski, Mariusz Zaor.

Skład Concordii:

Przybylski - Dariusz Kukułka (72, Zaor), Woźniak, Pater, Moliński - Mazurkiewicz, Da Silva, Stolarski, Bezerra (81, Sońta) - Kowalczyk (59, Pereira), Zelcer (78, Jędrzejczyk)

Zdjęcia z meczu -> tutaj <-.

Relacja z meczu w dalszej części artykułu.

Tuż przed rozpoczęciem spotkania okazało się, że po raz kolejny większość na trybunach stanowili kibice drużyny gości - Włókniarza Moszczenica. Na szczęście nie przeniosło się to na słyszalność obu grup kibiców.

1 połowa delikatnie mówiąc nie należała do najciekawszych. Praktycznie żadna z drużyn nie stworzyła groźnej akcji.

Natomiast 2 połowa to prawdziwy majstersztyk w wykonaniu Naszych piłkarzy oraz wymienionego wcześniej młynu. Pierwsza bramka padła w 49 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Adama Zelcera. Strzelcem bramki Maciej Pater.

Druga bramka padła w dość niecodziennych okolicznościach. Wychodzący w 69 minucie sam na sam Icaro Perreira został zatrzymany przez bramkarza drużyny gości. Wybita piłka trafiła pod nogi stojącego na środku boiska Janusza Stolarskiego, a ten spokojnie w stylu Marka Citki wysokim lobem trafił do siatki Włókniarza Moszczenica. Był to niewątpliwie strzał życia kapitana Concordii.

Trzeci gol to solowa akcja Mariusza Zaora. W 75 minucie minął on kilku graczy z Moszczenicy po czym strzałem w długi róg zdobywa trzecią bramkę dla Concordii.

Było to w pełni zasłużone piotrkowskiego zespołu. W końcu, praktycznie bezbłędnie, zagrała dwójka stoperów, a Janusz Stolarski swoim obyciem i doświadczeniem zapewnił spokój w środkowej linii. Widać było również ogromne zaangażowanie Brazylijczyków oraz pozostałych graczy.

Warto wspomnieć,że w 2 połowie pojawił się w liczbie ok. 10 osób młyn i zagrzewał do boju Naszych piłkarzy. Warto dodać, że doping pojawił się po raz pierwszy od meczu z Radomiakiem Radom z zeszłego sezonu.

Prowadzona od jakiegoś czasu kampania na tej stronie internetowej jak widać przynosi efekty. Od dłuższego bowiem czasu piłkarze grali bez regularnego dopingu co niestety przenosiło się na grę Concordii. I istnieje również prawdopodobieństwo, że to właśnie od 2 połowy Concordia zaczęła grać koncertowo, a wtedy również pojawił się doping młodych chłopców z Klubu Kibica wspomaganych przez pewnego starszego Pana.