Statystyki drużyny

Aktualności

Zabrakło szczęścia ....

• autor: cukier10, 2011-10-15 17:24

W 13 kolejce nasi piłkarze gościli na swoim boisku lidera rozgrywek tomaszowską Lechie. W tym meczy Lechia nie grała zbyt dobrze ale niestety wygrała 1 - 0. Gospodarzom w tym meczu wyraźnie zabrakło szczęścia, ponieważ  mieli tyle dogodnych sytuacji do zdobycia gola że spokojnie bez większego wysiłku mogli wygrać.

Zdjęcia z meczu -> tutaj <-

Już od początku spotkania widać było, że gra toczona będzie głównie w środkowej strefie. Jak na lekarstwo było celnych strzałów i udanych zagrań. Skazana przez wszystkich na pożarcie Concordia miała wielką szansę pod koniec 1 połowy, kiedy to Kamil Kowalczyk ominął bramkarza Lechii Holewińskiego, ten pobiegł za napastnikiem krzyżoków ale nie udało mu się na tyle dobrze ustawić aby trafić do pustej bramki.

2 połowa zaczęła się najgorzej jak tylko można sobie wyobrazić. Nieudana pułapka ofsajdowa i w sytuacji sam na sam Kacper Rakowski pokonał Konrada Przybylskiego strzałem tuż przy prawym słupku. Minęło trochę czasu zanim Concordia otrząsnęła się po utracie bramki. W trakcie meczu trener Concordii Zbigniew Miller (Ireneusz Marchwiński oficjalnie nie mógł być zaanonsowany jako trener) dokonał zmiany bezbarwnego tego dnia Matheusa Caminhi na Wasiu Elemurema oraz Kamila Kowalczyka na Damiana Sońtę. Z rozbitym nosem meczu nie mógł kontynuować Dariusz Kukułka. Za niego pojawił się Artur Jędrzejczyk. W końcówce spotkania mecz obfitował w wiele bardzo ostrych zagrań a gracze tomaszowcy opóźniali grę jak się tylko dało za co jeden z nich zobaczył żółtą kartkę.

W ostatnich minutach meczu wręcz kotłowało się pod bramką gości ale żaden z naszych piłkarzy nie trafił do siatki.

Trener Ireneusz Marchwiński bardzo dobrze ocenił swoich zawodników, którzy na tle dużo wyżej notowanego rywala pokazali świetną grę.

Przyszłość należy do młodego piotrkowskiego zespołu.