Statystyki drużyny

Aktualności

Porażka w dramatycznych okolicznościach z Pogonią

• autor: jacko277, 2011-09-17 18:05

Niestety Nasza drużyna przegrała mimo znacznie lepszej postawy od drużyny gości Pogoni - Ekolog Zduńskiej Woli 1:2 (0:1). Mecz kończyliśmy w dziewiątkę.

Spotkanie miało bardzo dramatyczny przebieg. Ale może po kolei.

W 9 minucie fatalnie zachował się mur oraz bramkarz piotrkowskiej drużyny i Bartłomiej Kubicki strzałem z ostrego kąta pokonuje Przybylskiego. W 14 minucie mogliśmy wyrównać ale Kamil Kowalczyk nie wykorzystał sytuacji sam na sam. W 20 minucie ten sam zawodnik niecelnie strzelał głową. Chwilę później najpierw Matheus Caminha a potem Dariusz Kukułka mogli zaskoczyć bramkarza Pogoni. W 29 minucie cała drużyna mija się z piłką po dośrodkowaniu z rzutu wolnego.

W 35 minucie pierwsza zmiana w Concordii. Słabo dziś spisującego się Caminhe zastępuje Daniel Szymczyk. Znacznie ożywił on spotkanie ale i jak się później okazało mógł zdecydować o wyniku pod koniec meczu.

W 45 minucie, tuż przed przerwą Szymczyk niecelnie strzelał z rzutu wolnego. To specjalność tego zawodnika ale widać, że brakuje kilku treningów.

Tuż po przerwie Pogoń zdobywa drugą bramkę. Po rykoszecie po rzucie wolnym wykonywanym przez Rafała Swędrowskiego piłka kompletnie myli Przybylskiego i jest już 0:2.

W 52 minucie na boisku pojawia się Mariusz Zaor i zmienia Wasiu Elemurema.

W tej samej minucie Icaro Perreira strzela nad bramką po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. 2 minuty później nie mający dziś dobrego dnia Konrad Przybylski podaje do napastnika gości Mateusza Eliasika a ten mając tylko pustą bramkę trafia tylko w słupek. Nielicznie zgromadzona publiczność była rozbawiona zarówno nieporadnością bramkarza Concordii jak i wykonaniem gracza gości.

W 57 minucie ukarany żółtą kartką ukarany został gracz Pogoni Wiktor Gajewczyk, a chwilę później gracz Concordii Dariusz Kukułka.

W 67 minucie Kamil Kowalczyk po rajdzie lewą stroną niecelnie uderza na bramkę ale już w kolejnej akcji bliźniacza akcja dała bramkę na 1:2. Strzelcem gola po dobitce Icaro Perreira.

W 69 minucie po brutalnym wejściu jednego z graczy Sylwester Kajda musi opuścić boisko. W zastępstwie pojawia się Diego Bezerra.

W 75 minucie po kolejnej złej interwencji obrony Concordii Konrad Przybylski otrzymuje czerwoną kartkę po faulu na zawodniku Pogoni. Sędzia dyktuje rzut karny.

Jednakże bez bramkarza nie da się grać boisko opuszcza Piotr Woźniak a na jego miejsce pojawia się Mateusz Dąbrowski. Broni on rzut karny.

W 87 minucie z boiska wylatuje Dariusz Kukułka za drugą żółtą kartkę. Powód -umyślne  zagranie ręką w polu karnym. Na boisku  zostaje obecnie dziewięciu Piotrkowian.

Już w doliczonym czasie gry Pogoń mogła podwyższyć rezultat ale w akcji 2 na 1 w piłkę nie trafił napastnik gości.

Za moment akcja po drugiej stronie boiska. Kamil Kowalczyk jest faulowany w polu karnym i sędzia pokazuje na wapno. Na wykonawcę trener wybiera Daniela Szymczyka ale i on dziś nie trafia z karnego. W efekcie porażka mimo dobrej gry i ambitnej postawy. A Pogoń może mówić o prawdziwym szczęściu gdyż wywozi aż 3 punkty.