Statystyki drużyny

Aktualności

Porażka 3:1 w słabym stylu

• autor: jacko277, 2011-09-07 19:37

Concordia Piotrków niestety przegrała aż 1:3 u siebie z WOY-em Bukowiec Opoczyński. Zdjęcia z meczu -> tutaj. <-

Spotkanie świetnie ułożyło się dla gospodarzy, gdyż w 26 minucie po dograniu Szymona Molińskiego do siatki z najbliższej odległości trafił Kamil Kowalczyk. Radość piłkarzy Concordii trwała bardzo krótko. 9 minut później piłke przed siebie pod nogi Grzegorza Piechny odbija Konrad Przybylski a ten wie co robić w takich sytuacjach. Ten w odwecie za niezbyt miłe przyjęcie przez kibiców gospodarzy "ucisza" publiczność. Do przerwy wynik już nie uległ zmiany i trzeba przyznać, że Concordia pokazała się z dobrej strony.

2 połowa niestety zaczęła się bardzo źle. Po szybkiej kontrze w 49 minucie do pustej bramki trafia zawodnik WOY-a Krzysztof Wierzba. Identyczną kontrę goście powtórzyli w 73 minucie i ten sam zawodnik zdobył swoją drugą bramkę. Podłamani utratą trzeciej bramki piłkarze Concordii tylko w doliczonym czasie zaatakowali i faulowany nakładką Kamil Kowalczyk wywalczył rzut karny. Z prezentu nie skorzystał Matheus Caminha rozbawiając publiczność marnym wykonaniem.

Po raz kolejny najsłabszą decydującą o wyniku była formacja obronna. Na plus należy zaliczyć powrót do zespołu Daniela Szymczyka, ale widać jeszcze braki w zgraniu z resztą drużyny, mimo ambicji.