Statystyki drużyny

Aktualności

1 zwycięstwo w sezonie.

• autor: cukier10, 2011-08-28 08:44

Wczoraj Concordia Piotrków odniosła swoje pierwsze zwycięstwo w sezonie pokonując Sms Łódź 1-0. Strzelcem bramki dla naszego zespołu był Matheus Caminha . Relacja w dalszej części artykułu.

W 9. minucie po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, nowy nabytek Kamil Kowalczyk, strzałem głową strzelił tuż obok prawego słupka. W 15. minucie pierwsza groźna akcja SMS-u Łódź, ale Bartosz Bujalski strzela niecelnie. W 25 minucie w końcu akcja, którą na bramkę zamienia Matheus Caminha. Po otrzymaniu piłki z prawej strony boiska, znajdujący się w polu karnym Portugalczyk przedryblował jednego z obrońców i płaskim strzałem pokonał bramkarza z Łodzi.

2 połowa można powiedzieć, że się odbyła. Ze względu na panujący tego dnia upał zawodnicy nie forsowali tempa, ale w 90 minucie napastnicy z Piotrkowa mieli piłkę meczową, ale akcja Mariusza Zaora i Artura Jędrzejczyka zakończyła się na bramkarzu. Mecz zakończył się zasłużonym zwycięstwem Piotrkowian.

To pierwsza wygrana Naszego zespołu w tym sezonie.

Jak podkreślają zawodnicy i trener, Ireneusz Marchwiński, powoli zespół zaczyna się zgrywać, a zawodnicy którzy później przybyli do zespołu nadrabiają zaległości treningowe co widać po dobrej grze.

Kolejne spotkanie ligowe już w sobotę 03.09.2011 w Pajęcznie z tamtejszym Zawiszą.