Aktualności

Concordia ciągle bez zwycięstwa

• autor: jacko277, 2011-08-24 20:19

W wyjazdowym meczu w Wieluniu Concordia tylko zremisowała 1:1.

Spotkanie świetnie ułożyło się dla Naszej drużyny. Już w 10 minucie pomocnik Concordii Sylwester Kajda lewą nogą pokonał Szymona Olkusza. Później niestety już było gorzej. Tuż przed przerwą wynik spotkania wyrównał Damian Dwornik.

Po zmianie stron w 53 minucie Concordia nie wykorzystuje rzutu karnego. Nieszczęśliwym wykonawcą Sylwester Kajda. Żeby tego było mało na 20 minut przed końcem meczu z boiska wylatuje Nasz defensywny pomocnik Janusz Stolarski. Na szczęście do końca spotkania wynik nie uległ zmianie i wywozimy z Wielunia 1 pkt.

Rehabilitacja będzie możliwa już w sobotę 27.08.2011 o godz. 17:00 przy ulicy Żwirki. Tym razem Concordia zmierzy się z UKS SMS Łódź. Wszystkich kibiców gorąco zapraszam na to spotkanie.