Statystyki drużyny

Aktualności

Porażka na inaugurację w Paradyżu - Wielkiej Woli!

• autor: jacko277, 2011-08-14 14:06

Niestety w 1 kolejce w wyjazdowym meczu z KS Paradyż nasza drużyna przegrała 2:0.

1 połowa jak i znaczna część 2 połowy wcale nie wskazywała na porażkę. Mało tego zdecydowanie lepszą drużyną, zwłaszcza w pierwszych 45 minutach była Concordia. Niestety juz w 1 połowie boisku w wyniku kontuzji musiał opuscic podstawowy srodkowy obronca Maciej Pater. Po zmianie stron na murawie pojawił się wieloletni były już gracz Concordii Łukasz Raczyński. W 86 minucie na strzał zza pola karnego zdecydował się zawodnik gospodarzy, Jarosław Baran. Silny strzał znalazł swoje miejsce tuż pod poprzeczką. Było 1:0. Po stracie gola Concordia rzuciła się do odrabiania strat ale dziś nic nie mogła zrobić wobec dobrze ułożonej formacji defensywnej z Paradyża. Na dodatek w zamieszaniu w polu karnym kontuzji doznał Mariusz Zaor i nie wrócił już na boisko. Podłamany zespół Concordii już w doliczonym czasie gry stracił drugiego gola, Mariusz Koćmin efektownie przelobował Konrada Przybylskiego i porażka 2:0 stała się faktem.

Za tydzień Concordia rozegra spotkanie u siebie 20 sierpnia o 17. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na to spotkanie